Як підібрати терморегулятор для котлів опалення

Як підібрати терморегулятор для котлів опалення

Проживаючи у будинку чи котеджі більшість замовників обирають автономну систему обігріву, яка забезпечує підтримку плюсової температури в будь-якій кімнаті. За допомогою терморегулятора можна контролювати температуру та встановлювати таймер. Ви можете обрати механічний терморегулятор для котла або автоматичний, під'‎єднавши пристрій до системи розумного будинку.

Як підібрати терморегулятор для котла?

кімнатний термостат для котл

Встановивши систему обігріву підлоги, можна не перейматись за температуру в кімнаті будинку чи квартири, оскільки мат та нагрівальний кабель швидко створює комфортні умови для проживання. 

Використання терморегулятора дозволяє встановлювати оптимальну температуру повітря, створювати відповідний клімат у спальні чи вітальні. За рахунок використання терморегулятора можливо суттєво зменшити витрати на оплату електроенергії.

Щоб керувати ввімкненням та підключенням котла, потрібно встановити кімнатний термостат для котла, яким можливо користуватися без досвіду. Терморегулятор встановлюють для економії фінансових витрат, щоб зменшити оплату за електрику. 

Види терморегуляторів

купити кімнатний термостат для котла

Всі терморегулятори можна розділити на програмовані та ручні. Ручні вироби дозволяють вмикати та вимикати котел, а також регулювати температуру нагріву завдяки використанню спеціального диску. Програмовані варіанти передбачають додаткові функції, які активуються в системах опалення разом із терморегулятором. 

Встановивши бездротові системи, ви маєте змогу керувати терморегулятором за допомогою радіосигналу, завдяки спеціальному датчику. Його потрібно встановлювати поряд з котлом та з'єднати клемами аби він вчасно регував на команди через радіоканал.

Щоб обрати якісний терморегулятор для твердопаливних котлів, потрібно ознайомитись з його різновидами:

  • механічні;

  • електронні.

Системи працюють за рахунок спеціальних механічних датчиків, які використовують для встановлення температури змін у колбі. Капілярні термостати передбачають занурення спеціальних датчиків. Серед основних переваг даних пристроїв, слід виділити надійність, тривалий строк служби та міцність. 

Перевага пристроїв керування

кімнатний термостат для котла купити

Програмований термостат має переваги над пристроями простого вигляду, а саме:

  • контроль роботи системи на певній відстані;

  • можливість встановлювати різний рівень тепла в залежності від часу доби;

  • функція встановлення різної температури;

  • передача сигналу для швидкого налаштування системи обігріву;

  • зниження витрат на оплату енергоресурсів.

Обираючи оптимальний варіант системи опалення для котла потрібно враховувати функції та вимоги для встановлення конкретних пристроїв. Більшість замовників обирають програмні термостати, оскільки вони є більш функціональними пристроями.