На що звернути увагу під час вибору кухонних стільців?

На що звернути увагу під час вибору кухонних стільців?

Як відомо, кухня вважається серцем будь-якого будинку. Ця кімната дозволяє всім членам сім'ї зібратися вранці, щоб разом поснідати перед роботою, та ввечері – для спільної вечері. Ідеальним рішенням для їдалень будуть надійні стільці на кухню. Правильно підібрати їх вдасться після вивчення відповідної інформації.

купить стільці на кухню

Навіщо в будинку потрібен стілець

Важливість стільців часто недооцінена. Подібні вироби обов'язково використовуються в інтер'єрі кухні або їдальні для зручного розміщення членів сім'ї та гостей за столом. Вони мають масу переваг перед кріслами, кухонними диванами або м’якими кухонними куточками. Незважаючи на те, що стилістичне оформлення цієї зони буває різним, саме правильно підібрані стільці дозволять надати індивідуальності приміщенню та створять комфортну обстановку для спілкування за столом.

На сьогоднішній день розроблено безліч різновидів кухонних стільців. Вони можуть виготовлятися у вигляді табурету (стул без спинки), пуфів, бути високими та застосовуватися для барної стійки. Також бувають моделі у вигляді лави, розкладні, з жорстким або м'яким сидінням.

Цікаво знати! Не варто нехтувати стильними чохлами, що знімаються, для кухонних стільців. Вони допоможуть надовго зберегти привабливий вигляд та внесуть різноманітність. Крім того, вони допоможуть мінімізувати помилки, допущені в момент купівлі стільців.

купить стільці на кухню

Основи вибору кухонних стільців

Перш ніж приступати до вибору кухонних меблів, потрібно звернути увагу на розміри приміщення. Для крупної обідньої групи підійдуть великі стільці, а для маленької кухні краще обрати табурети. До того, як купить стільці на кухню, також варто врахувати такі особливості:

  • для мінімалістичного інтер'єру буде чудовим рішенням пластиковий стілець;
  • класичні гарнітури та прованський стиль чудово доповнюють дерев'яні предмети меблів;
  • ротангові стільці гармонійно поєднуються з дизайном кантрі чи рустик;
  • сучасний металевий варіант підійде для кухні, оформленої в стилі хайтек.

Також варто враховувати смаки та уподобання всіх членів сім'ї, щоб обрати найбільш підходящий варіант.

Важливо пам'ятати! У невеликих приміщеннях краще використовувати стільці кухонні без спинки світлого кольору. Вони не захаращуватимуть простір. Для темних моделей знадобиться більше простору та відповідний інтер'єр.

стільці кухонні

Особливості кухонних стільців

У процесі вибору стільців для кухні необхідно звернути увагу на ступінь їхньої жорсткості. Коли йдеться про комфорт, а також тривалі застілля, варто обирати більш м'які моделі. Сидіння такого типу не викликають дискомфорту, але вони непрактичні. У подібній ситуації варто віддавати перевагу оббивці з тканин з водовідштовхувальним покриттям. Вони легко очистяться та дозволять зберегти охайний вигляд гарнітуру.

Класичними вважаються жорсткі сидіння. З них набагато легше прибирати крихти, плями чи бризки. Варто пам'ятати, що на них неможливо довго сидіти – тверда поверхня ускладнює кровообіг та викликає неприємні відчуття. Нерідко в подібних випадках вдаються до купівлі накладок.

Важливо пам'ятати! Оптимальною висотою кухонного стільця вважається 40-45 сантиметрів. Подібна модель буде комфортною для людини середнього зросту. Висота спинки при цьому не повинна бути нижчою за 80 сантиметрів. Ширина стандартного сидіння варіюється у діапазоні від 40 до 50 сантиметрів.